مزیت ما چیست؟

موسسه حرف آخر با استفاده از جدیدترین و مدرن ترین روش های آموزشی جهان دارای گواهی روش شناسی از دانشگاه روش شناسی فرانسه، توانسته تحولی نوین در آموزش دروس در ایران ایجاد کند.ویژگی هاي این روش آموزشی به شرح زیر است:

1 - آموزش‌های مفهومی و فرمولی را که وظیفه نیم‌کره راست مغز است، به انیمیشن و پویانمایی که فهم آن وظیفه نیم‌کره چپ است، تبدیل کند و فهم مفاهیم را بسیار آسان‌تر کرده است.

2 - الگوسازی: استفاده از قوانین مادر و پایه که باعث درک آسان مطالب می‌شود. موسسه حرف آخر توانسته الگوهای مادر همه دروس را در غالب تصویرسازی و الگوهای شهودی به نیمکره راست مغز و دائمی کردن مطالب در ذهن تبدیل کند.

3 - نقشه راه: وقتی الگوهای مادر کنار هم جمع شوند، نقشه راهی را تشکیل می‌دهند که همه الگوها در آن جمع شده است و هر سؤالی که طراح کنکور قادر به طرح آن در جلسه کنکور است، پوشش داده می‌شود.

4 - آموزش تعاملی و روش پینگ‌پنگی که با استفاده از مباحثه بین دو نفر و طرح سؤال و جواب‌هایی که ممکن است برای دانش‌آموز مطرح بشود، تمام نقاط مبهم و گنگ به نقاط روشن تبدیل می‌شود.

5 - استفاده از اساتیدی که علاوه بر تجربه بالا، ایده پردازی، قدرت بیان بسیار بالا و قدرت انیمیشن‌سازی فوق‌العاده‌ای دارند که می‌توانند این تفکرات و تجربیات را در غالب انیمیشن و الگوها و نقشه راه بیان کنند.

 
  • آموزش‌های مفهومی و فرمولی با استفاده از انیمیشن
  • الگوسازی استفاده از قوانین مادر و پایه
  • نقشه راه با جمع آوری الگوی های مادر
  • آموزش تعاملی و روش پینگ‌پنگی
  • استفاده از اساتید با تجربه و ایده پرداز

بازخوردهای این مدل آموزش:

1 - تقدیر آموزش پرورش، سرگروه‌های کشور، مشاورین برتر از این روش‌ها برای فهم بهتر مطالب و موفقیت در کنکور.

2 - دانشگاه روش‌شناسی فرانسه، این روش‌ها و متدها را فقط برای اولین بار در قاره آسیا تائید و تقدیر کردند و گواهی ICOM را به این روش‌ها اعطا کردند.

3 - تقدیر رسانه ملی از این روش‌ها که توانسته در زمان کوتاه، آموزش بهتری را فراهم آورد.

4 - موفقیت رتبه‌های تک‌رقمی، دورقمی و سه‌رقمی کنکور که خروجی این روش آموزشی هستند و فقط و فقط موفقیت خود را از این روش‌ها می‌دانند.

 
و شعار این مجموعه این است: «لازم نیست فکر معلم را بخوانی، بلکه می‌توانی فکر معلمت را ببینی»
8300

نفر دانش آموز تحت پوشش


63

محصول


230

دی وی دی آموزشی


20

سال تجربه


حرف آخر را از کجا شروع کردیم؟

 
مهدس عبدالرضا منتظری سابقه 20 سال تدریس درس ریاضی در مدارس تهران مناطق 1 تا 5 و در شبکه آموزش سالهای 83 تا 89 را دارد و حدود 7 سال پیش با کوله باری از تجربه عملی و بازخوردهای موفق فعالیت هایشان تصمیم به تاسیس موسسه انتشاراتی حرف آخر گرفتند تا دامنه انتقال تجربیاتشان را با روش های نوین آموزشی گسترش داده و خدمتی ارزنده به دانش آموزان عزیز در مهمترین و پر استرس ترین مرحله زندگی شان داشته باشند تا بتوانند این مسیر رو آسوده و لذت بخش طی کنند و بیشترین بهره وری از تلاش هایشان داشته باشند.

در موسسه حرف آخر ایشان با تولید محتوی دیجیتال در درس ریاضی آغاز نمودند و پس از بازخوردها و موفقیت های پی در پی، تصمیم به گسترش تولید محتوی در بقیه حوزه های دروس کنکور گرفتند و با گرد هم آوردن بهترین اساتید کنکور ایران و راهبری آنان به سمت خلاقیت و روشهای نوین آموزشی موفق شدند با کارنامه ای موفق تا به این نقطه برسند و با عشق و دلسوزی برای فرزندان ایران، آینده ای موفق تر و زیباتر را برای این عزیزان برنامه ریزی می کنند.